تبلیغات
وبکده عمرانیها - ابداع سیستم مدیریت اینترنتی برای کاهش انرژی مصرفی ساختمان
:: مطالب قبلی
:: اطلاعات

تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

برای تبادل لینک ابتدا ما را با نام گالری تصاویر بدون شرح لینک کنید . سپس به ما اطلاع دهید تا لینک شما را در سایت قرار دهیم

این وب هر روز up می شود
:: راه های ورودی به سایت
" این سایت روزانه بیش از پانصد بازدید دارد برای گذاشتن تبلیغ یا عکس به مدیر سایت پی ام بدهید": پشتیبانی
 " امروز: "

ابداع سیستم مدیریت اینترنتی برای کاهش انرژی مصرفی ساختمان

  نظرات :()

یک دانشجوی مهنسی نرم‌افزار از دانشگاه پورتموث روشی را برای کاهش 25 درصدی مصرف انرژی در ساختمان‌ها طراحی نمود.

به گزارش هیتنا و به نقل از انجینییر، سیستم مدیریت اینترنتی انرژی ساختمان، که توسط گروه ENER-G در Horsham توسعه یافته، از اینترنت برای کنترل از راه دور گرمایش، تهویه و روشنایی ساختمان استفاده می‌کند.
Glenn Hicks که دانشجوی مهندسی نرم‌افزار در دانشگاه پورتموث است، یک سال کارآموزی خود را صرف توسعه این نرم‌افزار و تجاری کردن آن نموده‌است. او به همراه دانشجویی دیگر از دانشگاه برایتون برخی از کاربردهای اصلی نرم‌افزار پایه را گسترش دادند. آنها همچنین برای قسمتی از کد استاندارد، مستندسازی و تست‌های پشتیبان تعریف نمودند.
این فن‌آوری قبل از اجرا در مرکز ENER-G بریتانیا در منچستر آزمایش شده و جایزه موسوم به Salford Business را نیز از آن خود نموده‌است. این فن‌آوری جهت استفاده در مراکز صنعتی، تجاری و مسکونی طراحی شده و می‌تواند مصرف انرژی را در ساختمان‌های تک‌واحدی و چند واحدی اندازه‌گیری و کنترل نماید.
دکتر Chris Inkpen مدیر بخش مهندسی نرم‌افزار ENER-G، می‌گوید: « Glenn بطور عمده درگیر نوشتن کدی بود که در آن کاربر بتواند تمام جنبه‌های امنیتی را مدیریت کند. دو دانشجوی درگیر این پروژه مجموعا 6 نفر-ماه برنامه‌ریزی  نمودند و 6 نفر-ماه نیز به آزمایشات عملی پرداختند.»
 
 

رای بدهید
› نویسنده : ابوالفضل محمدی  › تاریخ : یکشنبه 30 مرداد 1390
:: عکسهای بازیگران زن
:: عکسهای بازیگران مرد
:: لینكستان
:: آرشیو ماهیانه
:: نویسندگان
:: تبلیغات